E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Atuuri

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Seductie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Innocence
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 30/Mar/2007
Locație: next to you....

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 4:27 pm    Titlul subiectului: Atuuri Răspunde cu citat (quote)

care sunt atuurile voastre cand vine vorba sa seduceci un baiat/barbat
apelati la naturalete si lucruri simple sau va imbracati mai provocator ca sa il puteti atrage?

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
getta
Membru Avansat
Membru Avansat

Data înscrierii: 30/Mar/2007
Locație: iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 31, 2007 3:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca sunt "eu" cea naturala .....nu mai e nevoie de nimik e cea mai buna "arma "de seductie
cand nu ma astept ..atunci ....il vad scai dupa mine ...

http://4animale.myforum.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bang_bang
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 19/Aug/2007
Locație: craiova, romania

MesajTrimis: Lun Aug 20, 2007 3:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu imi pastrez naturaletea de obicei..doar asta l-a atras la mine, nu? acum nah! imi place sa il mai surprind cate o data cu o lenjerie sexy
ValeriaTor
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 12/Iul/2012

MesajTrimis: Vin Feb 21, 2014 5:04 pm    Titlul subiectului: Re: Atuuri Răspunde cu citat (quote)

Innocence a scris:
care sunt atuurile voastre cand vine vorba sa seduceci un baiat/barbat
apelati la naturalete si lucruri simple sau va imbracati mai provocator ca sa il puteti atrage?

Ca atuuri, consider ca am picioare de gazela. dar eu am fost complexata din cauza sanilor mici, si treaba asta ma inhiba, imi era rusine sa ma dezbrac. Pana sa ajung la domnul doctor Dobos, nu stiam ca marirea sanilor se poate face si prin injectare, cu rezultate atat de bune. Ma gandeam ca nimic nu e ca siliconul, care face sanul sa arate asa frumos. A fost posibil sa fac injectare cu acid hialuronic, iar rezultatele au fost peste masura asteptarilor. Bine, asta se poate face doar daca doriti o marire discreta, ca in cazul meu si daca sunteti dispuse sa dati aceeasi bani ca pe o marire cu silicon, care dureaza toata viata. Eu nu am vrut silicon pentru ca mi-a fost frica de durerea de dupa operatie, cu injectare nici macar nu este necesara spitalizarea. Daca va intereseaza, gasiti detalii pe http://www.drdoboscalin.ro. Aruncati un ochi, nu strica!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Seductie Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum