E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Cum vedeti voi de afara?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Relatia de cuplu
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
RangersFc
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 28/Feb/2013

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2013 6:59 pm    Titlul subiectului: Cum vedeti voi de afara? Răspunde cu citat (quote)

Salutate tuturor.Sunt curios cum vedeti voi problema asta din exterior.
Am cunoscut o tipa ne-am cuplat au fost multe momente foarte frumoase a fost si tensiune in unele momente ca in orce cuplu am facut foarte multe impreuna eu mam atasat de ea extrem de mult de ziua ei iam luat un Bichon,am mers la mare impreuna am duso la Viena pe dinarii mei in fine nu regret cea fost frumos.Problema acum vine.De revelion ca tot omu am baut si eu peste masura ea afirmand ca am mers cu ea la baie si iam dat o palma eu nu tin minte asa ceva pt ca umpic alcoolu era peste masura.Dupa aceea noapte ea sa despartit de mine am incercat prin tot felu de metode sa ma impac cu ea iam luat un super buchet de flori.....pana si mama a vb cu ea si ea nu vrea sa se impace cu mine.Eu inca mai tin la ea chit ca si cu a mei mam mai certat din cauza ei chit ca si la sc am avut probl din cauza ei chit ca si sportu de performanta lam pus pe planu 2 cand eram cu ea.Voi ce ziceti sa fac fratilor io chear nush cei de facut?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Relatia de cuplu Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum