E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Ce va place la o fata?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Despre femei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Nightwish
Moderator Sef
Moderator Sef

Data înscrierii: 23/Dec/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 3:02 pm    Titlul subiectului: Ce va place la o fata? Răspunde cu citat (quote)

La ce anume va uitati mai intai?! Daca are simtul umorului?! Daca e isteata?!
Daca are ochi albastri?! Ce va intereseaza mai mult la o fata?! Cat de mult conteaza aspectul fizic pentru voi?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
getta
Membru Avansat
Membru Avansat

Data înscrierii: 30/Mar/2007
Locație: iasi

MesajTrimis: Sâm Mar 31, 2007 2:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desi sunt tot fata ...desigur ca ma uit dupa ele daca arata bine ...
ma uit la sani , fund si picioare ,,,cand ajung la fata sper sa nu ma sperii .. Laughing Laughing

http://4animale.myforum.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Innocence
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 30/Mar/2007
Locație: next to you....

MesajTrimis: Mie Apr 04, 2007 8:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa mai fac si eu...intorc capul pe strada dupa ele Laughing Laughing
eu am o obsesie sa ma uit la cur...sprancene si par...atat

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare.
Sus
blue_eyes
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 27/Iun/2007
Locație: in inima lui...

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 12:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fiecare cu obsesiile lor... eu ma uit intai la fata, la ten si ochi. apoi restul corpului. doar daca nu e una care umbla cu bentita in loc de fusta si cu bustiera pe post de maieu... sunt chiar naspa. parerea mea. chiar daca arata bine, are corp si restu, nu cred ca ar trebui sa il etaleze in halul asta... Very Happy
My real life fantasy, oh yeah...
Sus
bang_bang
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 19/Aug/2007
Locație: craiova, romania

MesajTrimis: Lun Aug 20, 2007 3:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu admir elganta si finetea unei femei

hai k a devenit tot o discutie intr-e fete...baietii unde sunt? ei nu isi dau cu parerea? urat din partea voastra Very Happy
george83
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 08/Aug/2007

MesajTrimis: Lun Aug 20, 2007 3:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in primul rand femeile predomina acest forum Very Happy . in al doilea rand nu trebuie sa aiba ceva anume sa imi placa. sunt femei si femei. sunt unele la care imi plac ochii si sunt unele la care nu imi plac ochii. cred ca este impresia generala care ma atrage la o femeie. corpul sa fie armonizat.
dvstt
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 28/Iul/2007
Locație: In bratele ei...

MesajTrimis: Lun Sep 03, 2007 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Zic si eu...?

Hai...

Primul lucru pe care il remarc la o fata sunt mainile...daca sunt ingrijite atunci totul este ok...pe urma...ochii, zambetul, corpul...mie imi plac fetele cu corpul atletic...de...recunosc, mai intai ma uit la fizicul unei fete si apoi la sufletul ei, si cine zice ca face invers e un mare mincinos...
Daca fizicul e placut privirii, descoperim si ca stie sa glumeasca, sa poarte o conversatie, ca are imaginatie, ca are initiativa...
Sus
bang_bang
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 19/Aug/2007
Locație: craiova, romania

MesajTrimis: Mie Sep 05, 2007 11:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Daca fizicul e placut privirii, descoperim si ca stie sa glumeasca, sa poarte o conversatie, ca are imaginatie, ca are initiativa..."

Dar un fizic placut nu presupune neaparat si restul lucrurilor de mai sus Very Happy
dvstt
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 28/Iul/2007
Locație: In bratele ei...

MesajTrimis: Vin Sep 07, 2007 12:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu dar nici nu se exclud reciproc...
Sus
human2much
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 14/Mar/2009

MesajTrimis: Sâm Mar 14, 2009 1:08 am    Titlul subiectului: .... Răspunde cu citat (quote)

eu ma uit la ochi si apoi restul.. Very Happy [/list]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
pilgrim
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 28/Iun/2009

MesajTrimis: Joi Iul 02, 2009 5:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De la distanta ma uit la mers . Spune foarte mult . Mai de aproape la corp ,si de la 1m la fata . Credeti-ma ca poti cataloga o femeie in proportie de 50 % dupa cum merge .
Sus
galateanul
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 24/Mar/2011
Locație: Galati

MesajTrimis: Joi Mar 24, 2011 1:22 am    Titlul subiectului: buna Răspunde cu citat (quote)

sa arate bine, sa isi puna in valoare feminitatea, sa ofere "caldura", sa fie fidela (cam rar gasesti o femeie fidela) si sa se potriveasca din punct de vedere sexual.
Sus
Floria-Ana
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 30/Mar/2012

MesajTrimis: Mar Aug 28, 2012 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred în femeile care sunt seducatoare, linistite și știu să asculte.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Despre femei Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum