E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
CE RUBIRICI NOI AR TREBUI ADAUGATE

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Parerea ta conteaza
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Forum Manager
Forum Manager

Data înscrierii: 01/Iul/2006
Locație: nu e ciudat cum unii fug de ploaie iar altii vor sa stea in mijlocul ei...?

MesajTrimis: Mar Sep 04, 2007 10:11 am    Titlul subiectului: CE RUBIRICI NOI AR TREBUI ADAUGATE Răspunde cu citat (quote)

Salutare la toti,
M-ar interesa ce credeti voi ca ar face site-ul mai atractiv si ce ar fi si cat de cat fie relaxat fie util pentru vizitatori.
eu ma gandeam sa pun un fel de jurnal unde fiecare paote sa scrie ce simte , jurnal care sa fie ori privat ori public
ma mai gandeam la o rubrica de matrimoniale si aaa auzisem la cineva ca ar fi placut sa pun o pagina unde fiecare poate sa-si lase propriile mesaje de dragoste. Daca aveti pareri pro si contra le astept .. si daca avet isi alte idei ascult
mersi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 01/Feb/2011
Locație: buzau

MesajTrimis: Vin Feb 04, 2011 7:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salut admin,ma uit asa lung si......greu ,parca ceva a inghetat ,ceva,nu stiu ,observ o lipsa de interes la cei inscrisi pe acest forum ...parerea mea sa spunem ar fi urmatoarea ....avand adresele de e-mail cu care sau inscris ,consider ca nu ar fi rau sa mai le bata cineva la usa ,asa ,doar ca sa stie ca existati,.....si cum e la moda socializarea asi avea o intrebare ,in cazul in care s-ar putea introduce o rubrica de acest gen....sunt multe chestii interesante aici ,mai ales in "mesaje de dragoste" ...
"e-iubire ",oriunde ai privi gasesti un semn si cred ca acest forum ar putea s-o faca mult mai bine decat altele ....
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

MesajTrimis: Mar Feb 08, 2011 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna ziua tuturor si salut pe toti cei ce se ocupa de acest site ,referitor la pareri,controverse ,la ce e de facut ca sa renasca acest site,sentimente avem cu toti si fie ca toti cei ce cauta un sprijin,o vorba buna sa il gaseasca aici,sa fie locul marilor dezvaluiri,al marilor iubiri ,spuse sau nespuse ,impartasite sau nu ,cu atat mai mult cu cat mai este foarte putin pana anotimpul iubirii isi va desface bratele ,invaluindu-ne cu magia aceasta
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

MesajTrimis: Mie Dec 07, 2011 11:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am mai scris de mult aici si nici multi nu au mai intrat pe aici ....ce e de facut oare ...?un ultim orologiu bate la poarta si parca asteapta sa-i deschida cineva pentru'ai arata sfarsitul...nu sunt pesimist dar cam asta se intelege din lipsa de interes atat a adminului cat si a moderatorilor acestui site...de parca ar fi un sat fara caini...imi pare rau ca trebuie sa trag un semnal de alarma ...dar asta este ....geta...cu siguranta ai cont si pe face book ori pe bascalie ,ori pe okay...dar de unde aceasta dezinteresare a voastra pentru aceasta pagina?...eu unul nu o inteleg ...sincer?...imi pare rau....
cu respect....
MacaragiuTURN
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 25/Aug/2011
Locație: România

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:13 pm    Titlul subiectului: Răspuns; Răspunde cu citat (quote)

Smile Acesta e un forum/site, el este doar pentru a ieși din lumea interioară și a comunica gratuit cu lumea exterioară.., pentru a veni persoane aici să facă schimb de idei trebuie ca noi toți care trecem pe aici să le recomandăm acest forum/site pentru găsirea rezolvări problemele lour ce nu le găsesc în altă parte.. cine vrea ca acest forum/site să funcționeze așa cum își dorește.. trebuie să se implice voluntar, admi-ul nu are aproape nici-un cîștig.. decît bucuria că poate să-i ajute în această formă pe cei ce au nevoie de un mic ajutor care uneori e foarte important în viața lor, în această secțiune în care admi-ul întreabă.. se publică idei de funcționare afișînd răspunsuri pentru forumul/site e-iubire.ro, dvs ce alte idei aveți Question ..acum mă refer la toți!

Macaragiu.TURN@Gmail.com

Ultima modificare efectuată de către MacaragiuTURN la Joi Ian 19, 2012 9:03 am, modificat de 1 dată în total
Sus
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

MesajTrimis: Mie Ian 18, 2012 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aceasta sectiune se numeste "PAREREA TA CONTEAZA",loc unde iti poti exprima pareri si opinii legate de acest forum,legat de promovarea lui si multe alte aspecte,asta daca nu cumva chiar dumneata :"nou venit"esti adminul care s-a hotarat sa mai intre din an in paste ,dar asta cu un alt nume....asa pot si eu sa imi creez 10000 de conturi si sa scriu baliverne sau nu,etic vorbind ,referire la denumirea sectiunii,posturi aiurea si alte chestii....2 mesaje in forum...cate din sectiuni ai avut ocazia sa citesti ?
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

MesajTrimis: Vin Ian 20, 2012 11:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi retrag cuvintele publicate anterior...ideea ca atunci cand cauti solutii pentru ceva anume ,uneori mai trebuie sa fi si putin radical....si as avea o intrebare :cati din cei intrati aici isi mai amintesc username-ul si parola cu care a intrat...?citi dintre cei ce au intrat in 2009,au intrat in 2010,ori 2011?pe alte siteuri si forumuri ai obigatia morala sa intri cel putin o data la un interval de timp pentru a nu-ti fi sters contul...aici e mai altfel.....domnule :si intr-o relatie daca e-iubire atunci aceasta perpetueaza....daca nu?lipsa....se pare ca esti mai in masura sa iei atitudine ...
admin
Forum Manager
Forum Manager

Data înscrierii: 01/Iul/2006
Locație: nu e ciudat cum unii fug de ploaie iar altii vor sa stea in mijlocul ei...?

MesajTrimis: Dum Feb 19, 2012 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor care mai intra pe aici ... Smile

Nu, nu eram eu cel care a scris mai sus. Dar ma bucur sa vad ca încă mai sunt oameni cărora le place site-ul.

Recunosc ca nu am mai intrat de un car de ani pe aici ..
Sus
mdaniel1716
Membru Junior
Membru Junior

MesajTrimis: Mar Feb 21, 2012 12:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sal admin...ma bucur ca ai dat un semn de viata,eu ,sincer am avut ceva de invatat frecventand acest site si implicit nu imi doresc sa se piarda,...am cunoscut oameni,atitudini,pareri si sentimente....am invatat ca in viata trebuie sa oferi cate putin pentru fiecare si nici acest loc nu e de neglijat....alminteri cautam solutii la problemele noastre,fie ele chiar si pasagere ....
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Parerea ta conteaza Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum