E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Ce nu iti place la un barbat?!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Despre barbati
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bang_bang
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 19/Aug/2007
Locație: craiova, romania

MesajTrimis: Sâm Sep 29, 2007 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar nu m-am suparat... am spus clar "ca nu imi plac" (MIE) ...e o mare diferenta aici Wink cred doar ca sunt de prost gust...vb in general... Nu e problema mea ca altii se distreaza pe seama lor... si nici nu ma deranjaza cei care le spun si punct
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
floaredecolt33
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: ARGES

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 9:11 am    Titlul subiectului: Re: Ce nu iti place la un barbat?! Răspunde cu citat (quote)

Nightwish a scris:
Ce va enerveaza la barbati in general?!

- barbatii care se cred mari cuceritori de femei
- nu-mi plac barbatii agramati
- nu-mi plac manelistii
- nu-mi plac barbatii care lovesc femei
- nu-mi plac barbatii care beau in exces
- cei care din 3 in 3 cuvinte injura, folosind cuvintul p***( mai ales )

Modul cum as repartiza ar fi urmatorul:Gelozia-posesivitatea-violenta-prostia
Sus
getta
Membru Avansat
Membru Avansat

Data înscrierii: 30/Mar/2007
Locație: iasi

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 4:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la unii nu imi place ca sunt misogini
altii sunt badarani

http://4animale.myforum.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
betina
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 29/Mar/2008
Locație: in inima cuiva;)

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 3:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce tare.... Laughing
sa zic si io ce nu mi place:P

-nu mi place ca au prea multe pretentii de la femei..dar ei sunt foarte comozi.....ei sa nu faca nimik..ca vezi doamne sunt obositi Laughing

-nu-mi place cand injura...de parca noi ar trebui sa le ascultam toate prostiile astea....aiurea....sau ce cred ei ca ne cuceresc cu asa ceva????

-nu-mi place cand sunt zgarciti...in dragoste...adika nu prea ofera tandrete....sunt mai tapeni...ei de felul lor:P

-nu-mi place cand scuipa pe jos....(a mai zis cineva parca:P)...cu ragaitul nu am probleme atata vreme cat e cu bun simt...adica macar un pardon sa zica Wink

-nu-mi place cand merg la baute cu prietenii si uita ca mai au neveste sau prietene.....dar daca femeile ar face asta...sa iasa in oras cu prietenile..imediat ii vezi ca spu:,,vine si eu cu tine?,,de parca cine stie unde ai merge Evil or Very Mad

-nu-mi plac barbatii care cred ca o sotie e buna numai de facut mancare si de facut curat..asa ceva....gresit oameni buni...nu aveti decat sa va faceti si singuri..ca nu sunteti prunci mici Laughing muncile casei trebe impartite Wink trebuie sa va ajutati reciproc Exclamation

-...off...nu mai stiu acu ce sa mai zic:P cand imi mai aduc aminte oi mai scrie.... Laughing
Sus
LUCA
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 28/Apr/2008

MesajTrimis: Mie Apr 30, 2008 5:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si acum sa va explic eu...
unii dintre noi exagereaza cu "iesirile" astea...
o fac doar din teribilism...
intr-adevar,educatia este totul...
din cate stiu,betia la romani este sport national si ca atare,avem nevoie sa treaca peste noi cateva generatii ca sa ne revenim cu adevarat....
nu toti barbatii sunt atat de porci si nu trebuie sa semene unii cu altii.... Wink
nu trebuie sa evitati toti barbatii doar pt ca mai exageram... Wink
si speram sa ne si iertati..... Wink
Sus
mirela
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 14/Apr/2008
Locație: severin

MesajTrimis: Mie Apr 30, 2008 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa fie gelos si sa ma insele
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
LUCA
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 28/Apr/2008

MesajTrimis: Joi Mai 01, 2008 3:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mirela a scris:
sa fie gelos si sa ma insele

da,imi suna cunoscut....toti gandim la fel....
dar si voi o ganditi si chiar daca nu o faceti....cum se cheama.... Wink
Sus
mirela
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 14/Apr/2008
Locație: severin

MesajTrimis: Joi Mai 01, 2008 9:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar recunoaste k de obicei barbati sunt mai gelosi decat femeile si sunt si mai infideli
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
betina
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 29/Mar/2008
Locație: in inima cuiva;)

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 9:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

corect zis mirela......sunt mult mai gelosi...desi nu par asa....noi ne dam de gol... Laughing ei stiu sa si mascheze gelozia mai bine...cat despre infidelitate.......barbatii pe primul loc!!!!
Sus
claudia
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 26/Sep/2008
Locație: italia

MesajTrimis: Vin Oct 03, 2008 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu imi plac baietii mincinosi, increzuti, neseriosi ,fumatori si care se dau drept ce nu sunt de fapt si in plus aia care fac glume de prost gust doar ca sa se afle in centrul atentiei.... Wink [img][/img]
baby.simo
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 13/Dec/2010

MesajTrimis: Lun Dec 13, 2010 1:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daa...din pacate sunt prea multe de spus la acest capitol...dar..cum fiecare om are defecte si calitati...ce sa faci..ii mai accepti cate odata si ce nu`ti convine...dar sa nu exagereze:)))...oricum..fiecare e in felul sau...poate ca si ei sunt asa ca multe dintre noi le permit...cred ca trebuie sa`ti impui anumite reguli de la inceput..asta daca nu vrei sa ai surprize..Razz
Sus
sur_le_ciel_de_Paris
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 07/Ian/2011

MesajTrimis: Mar Aug 09, 2011 9:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In general nu imi plac oamenii care se complica,care vorbesc mult...oare chiar nu se poate vorbi cu fraze scurte??Subiect,predicat si 2-3 complemente?...
Pe urma ma enerveaza oamenii lasi...cei ce se eschiveaza cand le ceri o parere direct si fara perdea(poate chiar le ceri sa utilizeze franchetea in locul diplomatiei...ca uneori si diplomatia asta naste contradictii)...
Mai detest oamenii care vorbesc mult despre ei...lasa-ma sa te descopar...daca ma vei interesa iti voi da de inteles cat si in ce masura!
Trec peste etapa cu misoginismul,mitocania si proasta crestere...astea au fost relatate si anterior...
Urasc pe urma oamenii care cantaresc totul in balanta,eu ti-am dat atat in momentul X,tu ai uitat de mine...iti intorc spatele...m-am suparat si mi-am luat jucariile...Daca ar stii unii cate eseuri si teme am facut pentru diverse persoane care acum nici nu ma mai saluta pe strada...nevermind....prostia nu doare si nici nu urla!
Urasc oamenii snobi...genul de barbati care raman la gradul de pustani si vor sa te atraga cu ultima lor marca de lamborghini sau cu costumul lor de fite marca D&G...
Si ca sa inchei,in viata am mers pe principiu teoremei PMN...adica orice ar fi fereste-te de el daca e P-porc,M-mitocan si N-nesimtit...
Recunosc ca sunt si rara avis,baieti(barbati) de bun simt,am cunoscut chiar eu un caz,olimpic national la matematica,la chimie si fizica,f inteligent si simpatic...dar..ce folos?!Purta ochelari,era mai mereu serios la scoala,nu prea glumea,in banca lui,nu iesea la chefuri si bineinteles ca trecea neobservat pe langa domnite care tinteau spre fils a papa cum zice francezul,cica stabil financiar cand defapt era ca in bancul ala...Tinere cu ce te ocupi?Scriu,domnule....Si ce scrii?Romane,nuvele...?Nu,ii scriu tatalui meu sa imi trimita bani! Laughing Laughing Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Despre barbati Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum