E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Teatru& Film

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Teatru & Film
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ofra
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 8:55 pm    Titlul subiectului: Teatru& Film Răspunde cu citat (quote)

Piesele de teatru pe care le cunosc sunt: O noapte furtunoasa, O scrisoare pierduta,Tache,Ianke si Cadar,ect.
Filmele pe care le-am vazut sunt: Pe aripele vantului,Titanic,Inelul,
Om bogat om sarac, Vlad Tepes,Tanar si nelinistit, Toate panzele sus,ect.
Sus
George
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 09/Feb/2008
Locație: Braila

MesajTrimis: Mar Apr 22, 2008 2:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai la teatru nu prea merg. Am fost doar de 3 ori pana acum. piesele care le-am urmarit au fost O noapte furtunoasa, O scrisoare pierduta si Baltagul.
Despre filme nu potzice ca sunt cinefil adevarat. La cinematografe u prea le calc pragul dar imi place sa pribvesc filmele la tv. Imi lac toate genurile de filme dar cel mai mult imi plac comediile. Filmul meu preferat este Dumnezeu pentru o zi.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Teatru & Film Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum