E-IUBIRE.RO
SFATURI, EDUCATIE, POEZII
Comunicarea te atrage?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Viata de zi cu zi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
angel_eyes
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Locație: C_R_A_I_O_V_A

MesajTrimis: Lun Dec 10, 2007 11:17 pm    Titlul subiectului: Comunicarea te atrage? Răspunde cu citat (quote)

am o problema... ! sau o intrebare..! nush c sa zic... deci sa incep... Cunosc o fata de mult timp... nu am avut tangente prea mari si nu am prea vorbit unu cu celalat..Probelam acum intervine..k de o saptaman a inceput s aimi placa fata si vreau sa va intreb dak vorbim non-stop la telefon ( suna si ea si eu) vb prin sms si pe mess o poate aduce in bratele mele sau nu am nici o sansa...? si mai mult... ea are prieten si i-a zis prt ei k eu sunt varul ei... plss ziceti-mi c sa fac..e bn sa vb si sa iesim amandoi p-afara...? Question Confused
justme
Membru Junior
Membru Junior

Data înscrierii: 13/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Dec 12, 2007 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e bine pentru ca tu te gandesti la mai mult ... , daca erati doar amici si nu vroiai/vroiati nimic mai mult era alta treaba ...
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
angel_eyes
Nou venit
Nou venit

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Locație: C_R_A_I_O_V_A

MesajTrimis: Mie Dec 12, 2007 4:27 pm    Titlul subiectului: pai Răspunde cu citat (quote)

inteleg c vrei u sa zici... eu intrebam dak dupa ce v-am povestit exista vreo sansa ca noi 2 sa fim impreuna ... amici suntem... dar... eu vreua mai mult de atat..si...am impresia k si ea vrea dar nu e sigura pe ea... oare...? Rolling Eyes
george83
De-al nostru
De-al nostru

Data înscrierii: 08/Aug/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 13, 2007 12:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

normal ca nu este sigura. nu vrea sa dea vrabia din mana pe cea dupa gard Smile. eu de obicei nu ma bag la tipe care au o relatie pentru ca ma gandesc la tipul celalalt. dar asa sunt eu mai de moda veche. incearca sa vorbesti cu ea si sa vezi daca ar vrea si ea cam tot acelasi lucru.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului E-IUBIRE.RO -> Viata de zi cu zi Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum